Archiv prací SOČ


WebArchiv - archiv českého webu
Pokud si chcete text práce nebo její případné přílohy stáhnout, klikněte na odkaz pravým tlačítkem a zvolte volbu Uložit cíl jako. V opačném případě se může stát, že bude Váš prohlížeč chtít soubor zobrazit rovnou a jeho načítání může zvláště u větších souborů trvat dlouho.


« zpět na hlavní stránku

Archiv prací pro 30. ročník SOČ

« zpět na výběr oboru

6. zdravotnictví

 1. Zvýšený krevní tlak u lidí a experimentálních zvířat
  Autor/ři: Tereza Havlenová
  S využitím rekombinantních inbredních kmenů prozkoumat vzájemný vztah krevního tlaku a jednotlivých parametrů lipidového metabolismu. Identifikovat případné změny v hematokritu a relativních hmotnostech srdce, ledvin a nadledvin v souvislosti s výší krevního tlaku.
  Text práce ve formátu PDF
 2. Průzkum prevence zubního kazu a informovanosti o nových metodách "Zuby co o nich víme nevíme?"
  Autor/ři: Eva Havelková
  Cílem bylo zjistit, co děti a rodiče ví o péči a zubech obecně, prevenci zubního kazu a nových metodách; porovnání s odbornými studiemi a názory rodičů; sestavení přehledů a grafů; seznámení dětí i rodičů s výsledky; záměrem je názornou formou seznámit se stomatologií s důrazem na prevenci zubního kazu; vytvoření prezentace na CD a pomocí obrázků tak přiblížit téma nejen dětem.
  Text práce ve formátu PDF
  Přílohy práce: 40Z06EH210489A.zip  
 3. Záchranná služba
  Autor/ři: Lenka Vavrová
  Zjištění a řešení některých problémů ZZS; Přiblížení poskytnutí první pomoci přehlednou formou s pomocí fotodokumentace;
  Text práce ve formátu PDF

soc.cz