Archiv prací SOČ


WebArchiv - archiv českého webu
Pokud si chcete text práce nebo její případné přílohy stáhnout, klikněte na odkaz pravým tlačítkem a zvolte volbu Uložit cíl jako. V opačném případě se může stát, že bude Váš prohlížeč chtít soubor zobrazit rovnou a jeho načítání může zvláště u větších souborů trvat dlouho.


« zpět na hlavní stránku

Archiv prací pro 45. ročník SOČ

« zpět na výběr oboru

13. Ekonomika a řízení

 1. Analýza kurzového závazku ČNB (2013-2017)
  Autor/ři: Martin Kylar
  Ve své práci se zabývám vyhodnocením dopadů kurzového závazku ČNB na českou ekonomiku. Teoretická část, obsažena v prvních čtyřech kapitolách práce, má jako jeden z cílů popsat deflaci způsobenou negativním poptávkovým šokem a pozitivním nabídkovým šokem. Její hlavní přidaná hodnota však tkví v tom, že porovnává vhodnost nekonvenčních měnově-politických opatření v českých podmínkách. V praktické části bylo záměrem vyhodnotit, zda byla implementace kurzového závazku na základě makroekonomických indikátorů oprávněná. Poté jsem evaluoval dopad závazku na makroekonomickou situaci ČR a bilanční sumu ČNB. Hlavním cílem práce tak bylo zhodnotit dopady kurzového závazku na ekonomickou situaci v tuzemsku.
  Text práce ve formátu PDF
 2. Hodnocení spokojenosti cestujících vlakem z produkce ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
  Autor/ři: Lucie Zamazalová
  Cílem této práce je analýza a zhodnocení spokojenosti cestujících s předem vybraným produktem firmy ŠKODA TRANSPORTATION a.s. na stanovené trase. Pomocí vlastních dotazníků, které budou cestujícím poskytovány buďto papírovou nebo elektronickou podobou, je mým úkolem zjistit, co vnímají cestující jako klady a zápory vozidla.
  Text práce ve formátu PDF
 3. Móda jako investice?
  Autor/ři: Ctibor Foltýn
  určit rozhodující faktory v cenovém vývoji tenisek Nike odpovědět na otázku, zda se dá na nákupu tenisek Nike vydělat
  Text práce ve formátu PDF

soc.cz