Archiv prací SOČ


WebArchiv - archiv českého webu
Pokud si chcete text práce nebo její případné přílohy stáhnout, klikněte na odkaz pravým tlačítkem a zvolte volbu Uložit cíl jako. V opačném případě se může stát, že bude Váš prohlížeč chtít soubor zobrazit rovnou a jeho načítání může zvláště u větších souborů trvat dlouho.


« zpět na hlavní stránku

Archiv prací pro 45. ročník SOČ

« zpět na výběr oboru

10. Elektrotechnika, elektronika a telekomunikace

 1. 8bit počítač na nepájivém poli
  Autor/ři: Jakub Jurčík
  Navrhnout a realizovat programovatelný 8bit počítač ze základních integrovaných obvodů
  Text práce ve formátu PDF
  Přílohy práce: stáhnout přílohu  
 2. VÝVOJ A TESTOVÁNÍ ROV INSPEKČNÍ / OBSERVAČNÍ TŘÍDY (MIKRO ROV)
  Autor/ři: Jakub Filip, David Theodor Nimrichtr
  Navrhnout a postavit levný, snadno ovladatelný, přenosný a spolehlivý ROV pro malé hloubky (<250 m), disponující vlastnostmi a univerzálností profesionálních ROV střední třídy schopný, jak nasazení pro vědecký výzkum na odborných pracovištích, tak provozování studenty a veřejností, a tak rozšířit možnosti výzkumu a ochrany vodních ekosystémů
  Text práce ve formátu PDF
 3. Dvounohý kráčivý robot
  Autor/ři: Sebastian Matoušek
  Cílem tohoto projektu je sestavit funkčního, dvounohého kráčivého robota, kterého bude následně možné rozšířit o horní končetiny a hlavu. Hlavním cílem bylo napodobit co nejvěrněji plynulost a stabilitu lidské chůze. Robot měl mít dvě nohy, v měřítku s lidskými. Robot měl být z 3D tištěných dílů, umožňujících následné vylepšování a rozšiřování, dalším cílem bylo také vytvořit vlastní desku plošných spojů osazenou řídicí elektronikou robota. Za účelem ovládání a monitorování robota měla být naprogramována počítačová aplikace.
  Text práce ve formátu PDF

soc.cz