Archiv prací SOČ


WebArchiv - archiv českého webu
Pokud si chcete text práce nebo její případné přílohy stáhnout, klikněte na odkaz pravým tlačítkem a zvolte volbu Uložit cíl jako. V opačném případě se může stát, že bude Váš prohlížeč chtít soubor zobrazit rovnou a jeho načítání může zvláště u větších souborů trvat dlouho.


« zpět na hlavní stránku

Archiv prací pro 44. ročník SOČ

« zpět na výběr oboru

18. Informatika

 1. Codeventure
  Autor/ři: Michal Maděra, Josef Kahoun
  Vytvoření edukativní hry pro rozvoj logického myšlení a základy programování u dětí mladšího školního věku.
  Text práce ve formátu PDF
 2. Smart Home
  Autor/ři: Tadeáš Fryčák
  Cílem práce bylo vytvořit uživatelsky přívětivou, univerzální, snadno rozšiřitelnou chytrou domácnost s vyspělými grafickými prvky, která by umožňovala připojení hardwarových zařízení s otevřeným API včetně vlastních DIY zařízení a zároveň umožňovala uživateli jednoduchou správu zařízení včetně použití pokročilejších technologií například z oboru obrazové analýzy.
  Text práce ve formátu PDF
  Přílohy práce: stáhnout přílohu  
 3. IsletSwipe: Systém sběru dat pro trénink neuronové sítě
  Autor/ři: Adam Koza
  Cílem práce je vyřešit problém výběru a tvorby vhodného tréninkového materiálu pro neuronovou síť IsletNet, která pomáhá při transplantaci Langerhansových ostrůvků u diabetiků. Proto jsme vytvořili software, který sbírá uživatelské hodnocení ohraničení Langerhansových ostrůvků. Systém má za úkol výsledky statisticky analyzovat a vyvodit z nich zhodnocení jejich vhodnosti pro trénink neuronové sítě IsletNet. Aplikace má být pro uživatele jednoduchá na použití, ovšem schopná souhrnného a mnohostranného sběru dat.
  Text práce ve formátu PDF
  Přílohy práce: stáhnout přílohu  

soc.cz