Archiv prací SOČ


WebArchiv - archiv českého webu
Pokud si chcete text práce nebo její případné přílohy stáhnout, klikněte na odkaz pravým tlačítkem a zvolte volbu Uložit cíl jako. V opačném případě se může stát, že bude Váš prohlížeč chtít soubor zobrazit rovnou a jeho načítání může zvláště u větších souborů trvat dlouho.


« zpět na hlavní stránku

Archiv prací pro 43. ročník SOČ

« zpět na výběr oboru

18. Informatika

 1. Na křižovatky s rozumem
  Autor/ři: Filip Kocháň, Jakub Merta
  Tato práce se zabývá webovou aplikací, v níž si může uživatel testovat a trénovat řešení různých dopravních situací na křižovatkách, a to vytvářením vlastních dopravních situací, které se následně přehrají v animačním okně, nebo odpovídáním na předem definované testové otázky.
  Text práce ve formátu PDF
  Přílohy práce: stáhnout přílohu  
 2. Webový portál BurzaŠkol.Online
  Autor/ři: Vít Falta
  Cílem této práce je vytvořit online platformu, která umožní nahrazení klasických burz škol v České Republice, pomocí moderních webových technologií v době pandemie Covidu-19. Tato platforma zprostředkuje kontakt mezi středními školami a žáky 9. ročníků základních škol v době, kdy jsou klasické burzy škol z hygienických důvodů nemožné.
  Text práce ve formátu PDF
 3. Aplikace 3N
  Autor/ři: Jan Klivan
  Práce se zabývá naprogramováním aplikace pro učení se cizích slov. Aplikace je rozdělena na studentskou část, která umožňuje studentovi se učit slova prostřednictvím sady testů a přidávat si svá slova z webových stránek nebo skenováním textu. Učitelská část umožňuje učitelům zadávat slova k naučení skrze domácí úkoly. Práce se také zabývá vytvořením neuronové sítě pro rozpoznání řeči na mobilních zařízeních.
  Text práce ve formátu PDF
  Přílohy práce: stáhnout přílohu  

soc.cz