Archiv prací SOČ


WebArchiv - archiv českého webu
Pokud si chcete text práce nebo její případné přílohy stáhnout, klikněte na odkaz pravým tlačítkem a zvolte volbu Uložit cíl jako. V opačném případě se může stát, že bude Váš prohlížeč chtít soubor zobrazit rovnou a jeho načítání může zvláště u větších souborů trvat dlouho.


« zpět na hlavní stránku

Archiv prací pro 41. ročník SOČ

« zpět na výběr oboru

18. Informatika

 1. Ucmekod.eu - Interaktivní výuka programování
  Autor/ři: Luboš Zápotočný
  Cílem práce bylo vyvinout a popsat webový systém, který umožňuje žákům cvičit své programátorské dovednosti pomocí programovacích cvičení s automatizovanou zpětnou vazbou.
  Text práce ve formátu PDF
  Přílohy práce: stáhnout přílohu  
 2. Mobilní aplikace pro ODM 2019
  Autor/ři: Filip Čacký
  Vytvoření multiplatformní mobilní aplikace a webové služby. Aplikace bude sloužit jako hlavní průvodce Olympiádou dětí a mládeže 2019 v Libereckém kraji. Webová služba bude sloužit k distribuci dat do mobilních klientů a k administraci. Účastníci olympiády tak získají prostřednictvím svého mobilního zařízení snadný přístup ke všem informacím, které je mohou v průběhu akce zajímat.
  Text práce ve formátu PDF
  Přílohy práce: stáhnout přílohu  
 3. Využití reverzního inženýrství k tvorbě softwaru pro získávání výhod v online hrách a analýza jeho detekce
  Autor/ři: Filip Touš
  Cílem práce bylo vytvořit nedetekovatelný software pro získávání neoprávněných výhod v online hrách (tzv. "cheat") a analyzovat jeho detekovatelnost a vyzkoušet si znalosti v oboru IT v praxi a seznámit se s metodami, které jsou používané v oboru informační a počítačové bezpečnosti, zejména reverzním inženýrstvím a skrývání / detekování škodlivého kódu, pro další pokračování studia a přípravou pro profesní kariéru v této oblasti (práce na pozici computer security experta).
  Text práce ve formátu PDF
  Přílohy práce: stáhnout přílohu  

soc.cz