Archiv prací SOČ


WebArchiv - archiv českého webu
Pokud si chcete text práce nebo její případné přílohy stáhnout, klikněte na odkaz pravým tlačítkem a zvolte volbu Uložit cíl jako. V opačném případě se může stát, že bude Váš prohlížeč chtít soubor zobrazit rovnou a jeho načítání může zvláště u větších souborů trvat dlouho.


« zpět na hlavní stránku

Archiv prací pro 40. ročník SOČ

« zpět na výběr oboru

18. Informatika

 1. Lovci perel
  Autor/ři: Daniel Krejčí
  Tato práce se zabývá vývojem webového informačního systému pro hru Lovci perel, kterou již řadu let provozují knihovny a školy po celé České republice. Podnětem pro vznik systému byla absence centrální správy hry bez možnosti prezentace projektu veřejnosti. Nový systém přenáší správu hry do internetové podoby. Knihovnám a školám přináší nové možnosti organizace, čtenáře informuje o jejich čtenářské aktivitě a veřejnosti nabízí jednotný a ucelený pohled na projekt, jeho funkcionalitu a přináší jednodušší možnost registrace.
  Text práce ve formátu PDF
 2. Hlasový asistent Termix
  Autor/ři: Ivo Meixner
  Cílem bylo vytvořit hlasového asistenta pro osobní počítače, který by umožňoval uživateli ovládání počítače pouze pomocí hlasu, bez potřeby použití klávesnice nebo myši.
  Text práce ve formátu PDF
  Přílohy práce: stáhnout přílohu  
 3. Implementace a rozbor algoritmu NEAT pro problémy reinforcement learningu
  Autor/ři: Antonín Říha
  Prozkoumání teoretických východisk použití genetických algoritmů na problémy reinforcement learningu a jejich následná implementace
  Text práce ve formátu PDF
  Přílohy práce: stáhnout přílohu  

soc.cz