Archiv prací SOČ


WebArchiv - archiv českého webu
Pokud si chcete text práce nebo její případné přílohy stáhnout, klikněte na odkaz pravým tlačítkem a zvolte volbu Uložit cíl jako. V opačném případě se může stát, že bude Váš prohlížeč chtít soubor zobrazit rovnou a jeho načítání může zvláště u větších souborů trvat dlouho.


« zpět na hlavní stránku

Archiv prací pro 40. ročník SOČ

« zpět na výběr oboru

15. teorie kultury, umění a umělecké tvorby

 1. Komenského ulice v Židlochovicích
  Autor/ři: Jan Hroudný
  Popsat stavebně historický vývoj severní části Komenského ulice v Židlochovicích a přilehlých objektů a jednotlivé domy.
  Text práce ve formátu PDF
 2. Tvorba kompilace soundtracku filmové série Piráti z Karibiku
  Autor/ři: Jakub Vonášek
  Tvorba vlastního aranžmá/kompilace filmového soundtracku, avšak v takové podobě, aby výsledný zvuk odpovídal nástrojovému obsazení, které slyšíme v originální nahrávce, a ne jen klasickým orchestrálním nástrojům vypsaným v dostupných aranžích. Snaha dokázat, že amatéři s neprofesionálním vybavením a omezenými podmínkami jsou schopni vytvořit téměř totéž, nebo se alespoň věrohodně přiblížit tomu, co profesionálové se špičkovým vybavením a hollywoodským zázemím.
  Text práce ve formátu PDF
  Přílohy práce: stáhnout přílohu  
 3. Krajka
  Autor/ři: Denisa Marková
  Zkompletovat dostupné informace o krajce - zaměřené jak na oblasti, tak typy krajek. Systematizovat a utřídit poznatky o roli "krajky" ve společnosti, a to především s důrazem na typ a kvalitu krajky a její spojení s určitou sociální skupinou. Zdokumentovat dané teoretické stati - fotografie jednotlivých technik a typů krajek a příklady "vlastní" vypracované krajky.
  Text práce ve formátu PDF

soc.cz