Archiv prací SOČ


WebArchiv - archiv českého webu
Pokud si chcete text práce nebo její případné přílohy stáhnout, klikněte na odkaz pravým tlačítkem a zvolte volbu Uložit cíl jako. V opačném případě se může stát, že bude Váš prohlížeč chtít soubor zobrazit rovnou a jeho načítání může zvláště u větších souborů trvat dlouho.


« zpět na hlavní stránku

Archiv prací pro 39. ročník SOČ

« zpět na výběr oboru

14. pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času

 1. Fast Fashion - otroky módního průmyslu
  Autor/ři: Magdaléna Adámková, Barbora Koudelková
  Práce se zabývá problematikou tzv, „Rychlé módy“ neboli Fast Fashion. V posledních letech totiž zřetelně přibývají tuny levného oblečení, které je zpracováváno na úkor kvality a životní úrovně pracovníků. V teoretické části jsme chtěly přiblížit a shrnout tento problém. V rámci praktické části jsme provedly několik výzkumů (zaměřených nejen na ostatní, ale i nás samotné) a zároveň se pokusily rozšířit povědomí o Fast Fashion našeho okolí.
  Text práce ve formátu PDF
 2. Tréninkový deník běžce na lyžích
  Autor/ři: Martin Lank
  Práce se zabývá vývojem nativní Android aplikace určené běžcům na lyžích. Ta má za úkol ulehčit evidenci tréninkového deníku a přispět tak ke zvýšení jeho relevantnosti. Práce vychází z mých několikaletých zkušeností a poznatků z pozice závodníka a snaží se eliminovat nepříjemnosti spojené s evidencí tréninkového deníku.
  Text práce ve formátu PDF
 3. Vliv subžánrů metalové hudby na lidské emoce v porovnání s klasickou hudbou
  Autor/ři: Nikola Horníková
  Ve své středoškolské odborné práci jsem se zaměřila na vliv metalu a klasické hudby na lidskou psychiku, především na její vliv na lidské emoce a s nimi spojené fyziologické reakce. Mým cílem je popsat, jaký vliv může mít hudba na naši náladu či chování.
  Text práce ve formátu PDF

soc.cz