Archiv prací SOČ


WebArchiv - archiv českého webu
Pokud si chcete text práce nebo její případné přílohy stáhnout, klikněte na odkaz pravým tlačítkem a zvolte volbu Uložit cíl jako. V opačném případě se může stát, že bude Váš prohlížeč chtít soubor zobrazit rovnou a jeho načítání může zvláště u větších souborů trvat dlouho.


« zpět na hlavní stránku

Archiv prací pro 39. ročník SOČ

« zpět na výběr oboru

11. stavebnictví, architektura a design interiérů

 1. Studie národního stadionu
  Autor/ři: Cyril Novotný
  Vytvoření architektonické studie fotbalového stadionu s kapacitou pro nejvýznamnější zápasy a s důrazem na dodržení norem a možnost multifunkčního využití budovy.
  Text práce ve formátu PDF
  Přílohy práce: stáhnout přílohu  
 2. Karnola
  Autor/ři: Klaudie Sofková
  Předmětem návrhu je navrhnout bydlení pro studenty dle novodobých trendů. Zajistit dostatečné soukromí a potřebné služby. Vytvořit pohodlnější možnost řešení dočasného ubytování s možností trávení volného času a studování.
  Text práce ve formátu PDF
 3. Příprava a charakterizace částicového kompozitu se zvýšenou odolností vůči agresivnímu prostředí
  Autor/ři: Nicola Jacobiová
  Seznámit se se základní problematikou stavebních pojiv. Seznámit se s hlavními vlastnosti vstupních surovin a porozumět metodice přípravy alternativních pojiv v laboratorním měřítku. Cílem bylo pstanovení experimentálního programu, následovala příprava zkušebních těles, expozice zkušebních těles a nakonec vyhodnocení experimentálních dat a interpretace výsledků
  Text práce ve formátu PDF

soc.cz