Archiv prací SOČ


WebArchiv - archiv českého webu
Pokud si chcete text práce nebo její případné přílohy stáhnout, klikněte na odkaz pravým tlačítkem a zvolte volbu Uložit cíl jako. V opačném případě se může stát, že bude Váš prohlížeč chtít soubor zobrazit rovnou a jeho načítání může zvláště u větších souborů trvat dlouho.


« zpět na hlavní stránku

Archiv prací pro 37. ročník SOČ

« zpět na výběr oboru

18. Informatika

 1. Publikační systém Websy
  Autor/ři: Martin Sýkora
  Práce se zabývá vývojem a popisem webového publikačního systému Websy. Prioritami při jeho vytváření byly rychlost výsledného systému a jednoduché a intuitivní ovládání administrační části. Obsah webu je možné účinně spravovat nejen na PC, ale také na všech mobilních zařízeních díky responsivnímu designu administrace. Systém byl již nasazen na několika projektech, některé z nich jsou v závěru práce představeny.
  Text práce ve formátu PDF
  Přílohy práce: stáhnout přílohu  
 2. DKIDE - Integrované vývojové prostředí pro kernelový vývoj
  Autor/ři: Jan Tomšů
  Navrhnout a vytvořit funkční IDE s přímou specializací pro vývoj operačních systémů. Vytvořit experimentální ovládání IDE přímo z REPLu (forma interface nad interpretem jazyka) mnou navrženého funkcionálního jazyka.
  Text práce ve formátu PDF
  Přílohy práce: stáhnout přílohu  
 3. Webový portál se službami pro uživatele.
  Autor/ři: Aleš Dopita
  Naučit se moderním postupům a využít možnosti různých technologií v IT světe ve prospěch uživatelů. Nabízení užitečných služeb s jednoduchým rozhraním a hezkou vizuální stránkou. Umožnit uživatelům efektivně používat nabízené služby.
  Text práce ve formátu PDF
  Přílohy práce: stáhnout přílohu  

soc.cz