Archiv prací SOČ


WebArchiv - archiv českého webu
Pokud si chcete text práce nebo její případné přílohy stáhnout, klikněte na odkaz pravým tlačítkem a zvolte volbu Uložit cíl jako. V opačném případě se může stát, že bude Váš prohlížeč chtít soubor zobrazit rovnou a jeho načítání může zvláště u větších souborů trvat dlouho.


« zpět na hlavní stránku

Archiv prací pro 37. ročník SOČ

« zpět na výběr oboru

11. stavebnictví, architektura a design interiérů

 1. Návrh nového zahradního areálu v SOS dětské vesničce v Brně-Medlánkách a jeho realizace
  Autor/ři: Anna Šťastná
  Ve své práci jsem se zabývala návrhem nového zahradního pro SOS dětskou vesničku v Brně-Medlánkách. Cílem bylo vytvořit tento areál tak, aby splňoval požadavky obyvatel vesničky a přirozeně zapadal do celého zahradního komplexu SOS vesničky. Mým dalším cílem bylo uspořádat benefiční akci pro SOS dětskou vesničku pro její podporu a zvýšení povědomí o mém projektu. Posledním cílem, který jsem si zadala bylo oslovení potenciálních sponzorů, kteří se budou podílet na stavbě zahradního areálu.
  Text práce ve formátu PDF
 2. Ars coffea
  Autor/ři: Jiří Formánek
  Cílem práce bylo vytvoření komplexu budov, zahrnující tři provozy – galerii moderního umění, kavárnu a pražírnu kávy. Při řešení návrhu jsem si stanovil tyto cíle: • vytvořit funkční provoz • vytvořit architektonicky zajímavou stavbu, která se nenásilně začlení do okolí • navázat objekt na zeleň okolo řeky Opavy a pás Městských sadů • vytvořit klidnou relaxační zónu • vytvořit nové kulturní zázemí města Opavy • vytvořit nová pracovní místa • nahradit nevyužitý areál skladu a skleníků novým komplexem a poukázat směr, kterým by se mnohé podobně nevyužité prostory mohly začlenit zpět do chodu města • všeobecné vzdělávání veřejnosti o kvalitní kávě
  Text práce ve formátu PDF
  Přílohy práce: stáhnout přílohu  
 3. Multifunkční komplex budov "Node" - adaptace objektu bývalého vojenského velitelství v Kolíně
  Autor/ři: Patrik Kučera
  Cílem práce je adaptovat nevyužívaný objekt bývalého vojenského velitelství v Kolíně, najít vhodné využití a zpracovat exteriéry a interiéry pro tyto účely.
  Text práce ve formátu PDF
  Přílohy práce: stáhnout přílohu  

soc.cz