Archiv prací SOČ


WebArchiv - archiv českého webu
Pokud si chcete text práce nebo její případné přílohy stáhnout, klikněte na odkaz pravým tlačítkem a zvolte volbu Uložit cíl jako. V opačném případě se může stát, že bude Váš prohlížeč chtít soubor zobrazit rovnou a jeho načítání může zvláště u větších souborů trvat dlouho.


« zpět na hlavní stránku

Archiv prací pro 36. ročník SOČ

« zpět na výběr oboru

9. strojírenství, hutnictví, doprava a průmyslový design

 1. Sportovní malorážka
  Autor/ři: Jan Bělík, František Manlig
  Vyvinout, zkonstruovat a vyrobit co nejpraktičtější pažbu sportovní malorážní pušky, za použití moderních materiálů a s co nejlepším ekonomickým výhledem.
  Text práce ve formátu PDF
  Přílohy práce: stáhnout přílohu  
 2. Vznášedlo
  Autor/ři: Lukáš Bezdíček
  Cílem práce bylo zjistit, jak odlišné vlastnosti mají různé skirty, a vznášedlo proto postavit. Dále popsání základních poznatků při stavbě, informací a problémů, se kterými má zkušenosti jen velmi málo lidí a nelze je najít na internetu.
  Text práce ve formátu PDF
  Přílohy práce: stáhnout přílohu  
 3. Hybridní systémy
  Autor/ři: Jan Rýznar
  Práce pojednává o problematice hybridních systémů osobních automobilů. V této práci Vás seznámím s druhy těchto systémů a popíšu jednotlivé komponenty. Dále se zaměřím na systém Plug-in-Hybrid, který podrobím zkouškám na speciálně vyrobeném modelu automobilu. Budu se věnovat konstrukci modelu, jeho elektroinstalaci, dálkovému ovládání a samotné hybridní části. Neméně důležitou částí bude měření efektivnosti provozu tohoto pohonu. Závěr práce bude věnován zjištěným skutečnostem, hodnocením řešené problematiky a jejich přínosy.
  Text práce ve formátu PDF

soc.cz