Archiv prací SOČ


WebArchiv - archiv českého webu
Pokud si chcete text práce nebo její případné přílohy stáhnout, klikněte na odkaz pravým tlačítkem a zvolte volbu Uložit cíl jako. V opačném případě se může stát, že bude Váš prohlížeč chtít soubor zobrazit rovnou a jeho načítání může zvláště u větších souborů trvat dlouho.


« zpět na hlavní stránku

Archiv prací pro 36. ročník SOČ

« zpět na výběr oboru

18. Informatika

 1. MultiROM - Nástroj pro instalaci více operačních systémů na jedno mobilní zařízení
  Autor/ři: Vojtěch Boček
  Cílem této práce bylo vytvořit softwarovou modifikaci pro telefony a tablety s OS Google Android, která umožní instalaci více operačních systémů na jedno zařízení.
  Text práce ve formátu PDF
  Přílohy práce: stáhnout přílohu  
 2. Projekt OpenGame
  Autor/ři: Tomáš Dubovský, Tomáš Svoboda
  Projekt OpenGame je mnohem více než pouhá hra. Je to nástroj, který umožní všem zájemcům prozkoumat všechny taje moderních her. Slouží jako nástroj, rádce a pomocník při realizaci vlastních projektů. Svou otevřeností a jednoduchostí může zaujmout i úplné začátečníky. Projekt OpenGame se bude nadále rozvíjet, jelikož jeho hranice nejsou nijak omezeny.
  Text práce ve formátu PDF
 3. Experimenty s přirozeným výběrem
  Autor/ři: Daniel Čejchan
  1) Vytvořit aplikaci, ve které bude možno simulovat vývoj jednoduchých organismů a pozorovat, zda a do jaké míry v simulaci funguje přirozený výběr. 2) Dát uživateli možnost provádět vlastní 'experimenty' ve vytvořeném prostředí. 3) Vyvodit vlastní závěry o možnosti simulace organismů a jejich evoluce, především na základě přirozeného výběru.
  Text práce ve formátu PDF
  Přílohy práce: stáhnout přílohu  

soc.cz