Archiv prací SOČ


WebArchiv - archiv českého webu
Pokud si chcete text práce nebo její případné přílohy stáhnout, klikněte na odkaz pravým tlačítkem a zvolte volbu Uložit cíl jako. V opačném případě se může stát, že bude Váš prohlížeč chtít soubor zobrazit rovnou a jeho načítání může zvláště u větších souborů trvat dlouho.


« zpět na hlavní stránku

Archiv prací pro 35. ročník SOČ

« zpět na výběr oboru

13. ekonomika a řízení

 1. Cesta k evropské bankovní unii
  Autor/ři: Filip Ibl, Robin Ibl
  Naším záměrem a cílem bylo popsat dosavadní formování evropské integrace bankovního dohledu a zvláště pak se zaměřit na nynější formování bankovní unie. Vymezujeme pojmy dohled a regulace, zaměřujeme se na činnost dosavadních forem státního dohledu a regulace, s ohledem na specifickou situaci České národní banky a českého bankovního sektoru. Také zde chceme zmapovat diskuzi, která kolem bankovní unie probíhá a na celou problematiku se podívat objektivním pohledem.
  Text práce ve formátu PDF
 2. Inovace jako cesta z krize
  Autor/ři: Magda Cíchová, Alena Josková
  Naším cílem bylo hlavně zmapovat současnou situaci v oblasti inovací a upozornit na ty, které nám připadaly významné. Doufáme, že na základě našich nápadů se jiným asociuje další skvělá inovace. Nechtěly jsme inovace realizovat, to ani jako žákyně střední školy zejména z časových důvodů nemůžeme. Chtěly jsme dostat pojem inovace do povědomí lidí, aby více přemýšleli a především se nebáli něčeho nového.
  Text práce ve formátu PDF
 3. O možnosti nejedinečnosti RPSN
  Autor/ři: Evžen Korec
  Výzkum problematiky mnohosti řešení rovnice pro výpočet RPSN.
  Text práce ve formátu PDF

soc.cz