Archiv prací SOČ


WebArchiv - archiv českého webu
Pokud si chcete text práce nebo její případné přílohy stáhnout, klikněte na odkaz pravým tlačítkem a zvolte volbu Uložit cíl jako. V opačném případě se může stát, že bude Váš prohlížeč chtít soubor zobrazit rovnou a jeho načítání může zvláště u větších souborů trvat dlouho.


« zpět na hlavní stránku

Archiv prací pro 34. ročník SOČ

« zpět na výběr oboru

10. elektrotechnika, elektronika a telekomunikace

 1. PROTEUS - Multifunkční zařízení pro vývoj a servis elektroniky na bázi mikrokontrolerů PIC
  Autor/ři: Marek Novák
  Záměrem bylo navrhnout a prakticky realizovat prototyp zařízení, které v sobě bude zahrnovat funkcionalitu několika jednoúčelových měřidel, testerů a hardwarových pomůcek. Při této činnosti nabýt nejen praktických zkušeností, ale i další vědomosti, abych získal předpoklady pro vývoj a realizaci komerčního, prakticky využitelného zařízení.
  Text práce ve formátu PDF
  Přílohy práce: stáhnout přílohu  
 2. Autonomní dvouprocesorové vozidlo s naváděcím systémem a analýzou obrazu
  Autor/ři: Zbigniew Opiol, Adam Ligocki
  Projekt se zabývá vytvořením autonomního vozidla řízeného dvěma kooperujícími procesory, z nichž každý má své předem dané úlohy. Vedle 2 procesorů (ARM a AVR), je vozidlo vybaveno ultrazvukovými senzory vzdálenosti, elektronickým kompasem, GPS příjmačem a kamerou. Data získaná těmito zařízeními jsou dále zpracována a zaslána do počítače skrze sériový kanál tvořený bluetooth modulem, nebo po TCP protokolu pomocí wi-fi modulu. V počítači je vytvořeno grafické prostředí pro snadnou vizualizaci a čtení dat.
  Text práce ve formátu PDF
  Přílohy práce: stáhnout přílohu  
 3. Robot ovládaný přes wifi
  Autor/ři: Jan Trejbal
  Komunikace přes wifi v různých sítích, s vlastním softwarem (PC, Smartphone, MCU), ovládání periferií (motorů, světel, displeje, zvukové signalizace)
  Text práce ve formátu PDF
  Přílohy práce: stáhnout přílohu  

soc.cz