Archiv prací SOČ


WebArchiv - archiv českého webu
Pokud si chcete text práce nebo její případné přílohy stáhnout, klikněte na odkaz pravým tlačítkem a zvolte volbu Uložit cíl jako. V opačném případě se může stát, že bude Váš prohlížeč chtít soubor zobrazit rovnou a jeho načítání může zvláště u větších souborů trvat dlouho.


« zpět na hlavní stránku

Archiv prací pro 32. ročník SOČ

« zpět na výběr oboru

10. elektrotechnika, elektronika a telekomunikace

 1. Autonomní robotické vozidlo Saladin
  Autor/ři: Tomáš Báča, Antonín Novák
  Cílem této práce bylo vytvořit koncept univerzálního robota a umělou inteligenci, jejíž funkčnost na něm budeme testovat. Na základě návrhu byl sestrojen mechanický prototyp robota, který je plně programovatelný. Kladli jsme důraz na robustnost řešení - univerzálnost robota. Chceme na něm dokázat použitelnost biologicky inspirovaných algoritmů v oboru mobilní robotiky. Tímto se na světové úrovni zabývá nemnoho laboratoří.
  Text práce ve formátu PDF
  Přílohy práce: stáhnout přílohu  
 2. Rentgenové záření a konstrukce přístroje SCIOX
  Autor/ři: Tomáš Svoboda
  Cílem práce je popsat a vysvětlit vlastnosti rentgenového záření. Dále se práce zabývá obecnou konstrukcí rentgenových přístrojů a jejich jednotlivými částmi. Poslední část práce je věnována konstrukci mého rentgenového přístroje SCIOX.
  Autor/ři nedal/i souhlas se zveřejnením práce.

 3. Bender - robot sledující čáru
  Autor/ři: Adam Heinrich, Zbyněk Moravec
  Cílem práce bylo sestrojit robota schopného účasti v soutěž sledování čáry ISTROBOT v Bratislavě, tedy zkonstruovat podvozek, vybavit jej elektronikou, naprogramovat a vymyslet algoritmy. Informace o rbotovi a zdroje pro stavbu jsou veřejnosti volně dostupné na WWW.
  Text práce ve formátu PDF
  Přílohy práce: stáhnout přílohu  

soc.cz