Archiv prací SOČ


WebArchiv - archiv českého webu
Pokud si chcete text práce nebo její případné přílohy stáhnout, klikněte na odkaz pravým tlačítkem a zvolte volbu Uložit cíl jako. V opačném případě se může stát, že bude Váš prohlížeč chtít soubor zobrazit rovnou a jeho načítání může zvláště u větších souborů trvat dlouho.


« zpět na hlavní stránku

Archiv prací pro 31. ročník SOČ

« zpět na výběr oboru

15. teorie kultury, umění a umělecké tvorby

 1. Devadesát let Městského divadla Děčín, Divadlo Děčín – Děčín divadelní
  Autor/ři: Vít Pokorný
  Podat podrobnější zprávu o vývoji divadelnictví v Děčíně po druhé světové válce a o minulosti Městského divadla Děčín. Popularizovat dosud neznámou tematiku a uvést do souvislostí s dobovými událostmi.
  Text práce ve formátu PDF
 2. Ukulele
  Autor/ři: Václav Smejkal
  Popsat historii, konstrukci, velikosti a ladění havajského hudebního nástroje ukulele. Dále je cílem získat poznatky o nejznámějších interpretech a výrobcích tohoto nástroje. Hlavním cílem práce je podat co nejsrozumitelnější ucelené množství informací, které by mně pomohlo seznámit s ukulele co nejvíce lidí. Posledním záměrem je zjistit, jaké znalosti mají ohledně tohoto nástroje lidé v mém blízkém okolí.
  Text práce ve formátu PDF
 3. Drobné sakrální stavby na Liberecku
  Autor/ři: Michael Hájek
  Cílem práce je najít, kde se na Liberecku (v prostoru mezi Bedřichovem, Mníškem, Chrastavou, Osečnou, Českým Dubem a Hodkovicemi nad Mohelkou) nacházejí drobné sakrální stavby, a zjistit co nejvíce o jejich historii, současném stavu... A v případě zájmu měst nebo jiných organizací jim pak tyto informace poskytnout za účelem přesné lokalizace drobných sakrálních staveb, jejich opravy a informovaní veřejnosti o těchto stavbách.
  Text práce ve formátu PDF

soc.cz