Archiv prací SOČ


WebArchiv - archiv českého webu
Pokud si chcete text práce nebo její případné přílohy stáhnout, klikněte na odkaz pravým tlačítkem a zvolte volbu Uložit cíl jako. V opačném případě se může stát, že bude Váš prohlížeč chtít soubor zobrazit rovnou a jeho načítání může zvláště u větších souborů trvat dlouho.


« zpět na hlavní stránku

Archiv prací pro 31. ročník SOČ

« zpět na výběr oboru

1. matematika a statistika

 1. Fotonové mapy v realistickém osvětlení
  Autor/ři: Tomáš Šváb
  Cílem práce je podrobný průzkum fotonových map, které jsou založeny na stochastických Monte Carlo metodách. Průzkum zahrnuje také implementaci fotonových map, světelných zdrojů, modelů odrazivosti a dalších vykreslovacích algoritmů do knihovny JaGrLib. Za pomocí implementovaných algoritmů je potřeba prakticky ověřit vhodnost nestranných a zkreslených Monte Carlo metod na jednotlivé typy globálního osvětlení, poukázat na případné problémy a nalézt řešení.
  Text práce ve formátu PDF
  Přílohy práce: stáhnout přílohu  
 2. Platónova tělesa
  Autor/ři: Barbora Koutná
  Shrnutí výskytu a využití pravidelných mnohostěnů, bližší seznámení veřejnosti s platónskými tělesy, využití ve výuce stereometrie, další výzkum a vývoj přírodních vět
  Text práce ve formátu PDF
 3. Aplikace diskriminační analýzy
  Autor/ři: Ondřej Ficker, Robert Stárek, Petr Langer
  Cílem práce je použít statistickou metodu, zvanou diskriminační analýza, k řešení reálného problému z oblasti internetového marketingu, za použití odpovídajícího softwaru.
  Text práce ve formátu PDF

soc.cz